• Drużynowy Mistrz Szkoły w Szachach

• 23.06.2022
        •     15.06.2022 r. 3-osobowe reprezentacje uczniowskie z dwunastu klas stanęły do rywalizacji o tytuł Drużynowego Mistrza Szkoły w Szachach. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Zawodnicy mieli po 10 minut na każdą partię. Naszym gościem specjalnym był sędzia szachowy Pan Paweł Kwaśniewski, ktory czuwał nad prawidłowym przebiegiem gry.Bezkonkurencyjna okazała się drużyna Monke z kl. VII c w składzie: Wojciech Szubert, Szymon Jeż i Adrian Janota, która zakończyła turniej z kompletem punktów i otrzymała Puchar Przechodni Drużynowego Mistrza Szkoły w Szachach, a także pamiątkowe puchary i medale.Wicemistrzem została drużyna MVP z klasy VIII a w składzie: Patryk Żaba, Marcel Górniewicz i Wojciech Jaromin.Na III miejscu znalazła się drużyna z klasy VI b - Muszątka - w składzie: Amelia Głąb, Aniela Grobel i Davyd Pavliuk.Podczas uroczystego podsumowania tego niezwykle udanego szachowego roku szkolnego wręczone zostały także nagrody dla uczestników Indywidualnych Mistrzostw Szachowych Szkoły:I miejsce - Patryk ŻabaII miejsce - Adrian JanotaIII miejsce - Szymon Jeż.Nie obyło się również bez miłych niespodzianek - nagrodę specjalną za najpiękniejszego mata otrzymał Wojciech Pudykiewicz z klasy III a, a Nikola Domonik z klasy V a została wyróżniona za zdobycie największej ilości punktów wśród dziewczyn.Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.Kibicom dziękujemy za to, że byliście z nami.

• 22.06.2022
        • Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 24 czerwca 2022 r. wg następujacego harmonogramu:

9.00   - klasy I - III

10.00 - klasy IV - VI

12.00 - klasy VII - VIII.

Równiez w piątek o godzinie 17.00 odbędzie się Msza Św. z okazji zakończenia roku szkolnego w intencji dzieci, rodziców i nauczycieli.

• Zdobywczyni Korony Beskidów

• 21.06.2022
        •     Już w połowie maja uczennica klasy 3b - Małgosia Dudek zdobyła wszystkie szczyty Korony Beskidów! Zajęło jej to jedynie miesiąc! Wczoraj w holu głównym szkoły powstała galeria zdjęć Małgosi. Naszej Zdobywczyni serdecznie gratulujemy! 14 czerwca Małgosia odbierze nagrodę a 22 czerwca odwiedzi Izbę Pamięć Jerzego Kukuczki w Istebnej oraz spotka się z himalaistą Januszem Majerem!

• Zdobywczyni Korony Beskidów

• 09.06.2022
        • Już w połowie maja uczennica klasy 3b - Małgosia Dudek zdobyła wszystkie szczyty Korony Beskidów!
          Zajęło jej to jedynie miesiąc! Wczoraj powstała galeria zdjęć Małgosi. Naszej Zdobywczyni  serdecznie gratulujemy! 14 czerwca Małgosia odbierze nagrodę a 22 czerwca odwiedzi Izbę Pamięć Jerzego Kukuczki w Istebnej oraz spotka się z himalaistą Januszem Majerem!

• Bieg charytatywny 2022

• 08.06.2022
        •      W dniu 1 czerwca 2022 r. w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 4 w Tychach odbyła się II edycja Biegu Charytatywnego. Tym razem społeczność szkolna biegała dla Zuzi Szymczak z Bierunia, która walczy z białaczką. Ideą corocznej akcji jest pomaganie z promocją aktywnego stylu życia jakim jest bieganie. Uczestnicy mieli za zadanie przebiegnięcie minimum 1 kilometrowej pętli, a najlepsi pokonali trasę aż pięciokrotnie! Całość kwoty uzbieranej na rzecz biegu przekazaliśmy Zuzi pokazując, że pomaganie jest naszą tradycją i chlubą. W tym roku mogliśmy liczyć na wsparcie Rady Rodziców, Future Sport, Rady Osiedla Urbanowice, Kółka Rolniczego Urbanowice, Cargil Polska, Grupy Luxpol i Chempest oraz pomoc Państwa Biolik. Do zobaczenia za rok!

• Egzamin na kartę rowerową

• 02.06.2022
        • W dniu 2 czerwca 56 uczniów naszej szkoły z klas 5-7 zdało egzamina na kartę rowerową. Gratulujemy naszym rowerzystom i życzymy wielu ciekawych wypraw rowerowych

• Wyprawa na Błatnią